Зустріч студентів ФЕМП з засновником СП «Ukraine-Poland Hub» Василем Славінським

3 квітня 2019 року в КНТЕУ відбулась зустріч студентів I курсу ФЕМП спеціалізацій «Управління в сфері економічної конкуренції» та «Економіка галузевих ринків» з випускником КНТЕУ, засновником СП «Ukraine-Poland Hub» Василем Славінським, який проінформував присутніх про етапи й алгоритм пошуку бажаної роботи, критерії відбору працедавців для проведення співбесіди, прокоментував конкретні ситуації, що виникали під час його спілкування з потенційними співробітниками.

На думку студентів, зустріч була пізнавальною і корисною, викликала у присутніх жвавий інтерес.

Організатори зустрічі – д.е.н., професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики А. Г. Герасименко і к.е.н., доцент цієї ж кафедри В. Є. Поліванов.

остання редакція 11.04.2019
Vega