Cтуденти ФОАІС та ФФБС відвідали Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві

Cтуденти факультету фінансів та банківської справи та факультету обліку, аудиту та інформаційних систем 9 квітня 2019 року взяли участь у Дні відкритих дверей Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Представники столичної фіскальної служби розповіли студентам про особливості діяльності фіскальних органів, розкрили зміст їх основних завдань та механізмів виконання, поділились новою концепцією взаємодії з платниками податків. Студентам також було цікаво почути про специфіку державної служби, можливості працевлаштування в органах ДФС України та перспективи кар’єрного росту.

остання редакція 10.04.2019