Науково-практична конференція: «Наукові дослідження студентської молоді»

Студентська науково-практична конференція «Наукові дослідження студентської молоді» відбулася на підставі наказу ректора КНТЕУ від 13.03.2019р. №777 на базі факультету обліку, аудиту та інформаційних систем КНТЕУ 8-9 квітня 2019 року.

З привітальним словом виступила проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна.

У конференції взяли участь 524 учасники, серед яких були і студенти Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ (м. Київ).

Під час роботи конференції працювали пленарні засідання і 24 секції. На пленарному засіданні були представлені 5 доповідей студентів, які висвітлювали найактуальніші питання, зокрема щодо: обліку в умовах цифрової економіки; реформування системи аудиту; розробки 3D образів музейних експонатів КНТЕУ; математичного моделювання соціально-економічних процесів тощо. Секційні засідання працювали за напрямами обліку, аудиту, контролю, аналізу, інформаційних технологій, баз даних, мов програмування, філософії, соціології, політології тощо, у яких були представлені 265 наукових доповідей.

Визнані кращими 106 доповідей, зокрема:

• 62 - факультету обліку, аудиту та інформаційних систем;
  • 8- факультету економіки, менеджменту та психології;
  • 7 - факультету фінансів та банківської справи;
  • 4 - факультету торгівлі та маркетингу;
  • 17 - факультету міжнародної торгівлі та права;
  • 5 - факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
  • 3 - Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Переможці відзначені дипломами:

• 1 ступеня - 30 доповідей,
  • 2 ступеня – 26 доповідей,
  • 3 ступеня – 50 доповідей.

Листами подяки відзначені 4 доповіді студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Найкращі доповіді з проблем обліку та аудиту були відзначені грамотами «За новаторський підхід до розвитку обліку, аналізу та аудиту» та «За прагнення до знань» від колективу редакції газети «Все про бухгалтерський облік».

Доповіді учасників були присвячені проблемам організації та методики бухгалтерського обліку; особливостям впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в Україні; питанням аудиту в умовах євроінтеграції; ролі аналізу і контролю в системі управління діяльністю суб’єктів підприємництва; проблемам та специфіці застосування сучасних інформаційних технологій у процесах оптимізації управлінських рішень; розробки та експлуатації інформаційних систем; розробки, програмування та тестування програмного забезпечення, а також питанням філософії, соціології, політології та розвитку української культури в сучасному інформаційно-комунікативному просторі. Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

Загалом конференція відбулася на високому науковому та організаційному рівнях.

Вітаємо учасників та переможців конференції!

остання редакція 11.04.2019
Vega