Один за всіх та всі за одного: благодійні заходи від студентів КНТЕУ

Благодійні акції в КНТЕУ є вже доброю усталеною традицією, які адміністрація університету охоче підтримує та ініціює.

Активність студентів КНТЕУ в цьому напрямку підтверджується численними благодійними аукціонами, майстер-класами, постійними зборами речей та іграшок для дитячих будинків.

"Один захід - добре, а два - краще" — 10 квітня 2019 року на головній площі КНТЕУ рада студентського самоврядування за підтримки адміністрації провела 2 заходи: гаражний розпродаж, де кожен студент, працівник та викладач міг принести свої речі, книги та інше на продаж та караоке на площі КНТЕУ, де кожен охочий міг заспівати будь-яку пісню із запропонованих.

Метою заходів був збір коштів на лікування студента ФМТП Затравкіна Олега.

Щиро вдячні всім, хто брав участь в гаражному розпродажі та караоке на площі КНТЕУ, а також організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали у проведенні заходу!

Будьте небайдужими!

остання редакція 11.04.2019