Есе лауреата всеукраїнського конкурсу студентки спеціальності «Міжнародне право» надруковано в науковому журналі «Зовнішні справи»

Реалізуючи провідні місії Київського національного торговельно-економічного університету«Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь» та Української асоціації зовнішньої політики«Служити своєму народу як професіонали у сфері публічної зовнішньої політики», партнерами було проведено Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» з метою привернення уваги студентської молоді до актуальних міжнародних проблем, розробки пропозицій та рекомендацій щодо їх вирішення і втілення в практику діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та громадських об’єднань України.

Конкурс проходив у два етапи. Перший етап – надсилання студентами науково-популярних есе на електронну адресу організаторів, другий етап – «сліпе оцінювання» студентських робіт членами експертної групи. На конкурс надійшли студентські роботи з двадцяти одного закладу вищої освіти України.

Лауреатом конкурсу стала Остапенко Наталія Володимирівна, студентка 3 курсу спеціальності «Міжнародне право» Київського національного торговельно-економічного університету (науковий керівник – Іващенко Дар’я Євгенівна).

Есе лауреата конкурсу на тему «Реформа Ради Безпеки ООН як засіб подолання кризи ефективності організації» було надруковано в журналі «Зовнішні справи» (2019, №1), який має майже 80-річну історію. За своїм змістом журнал є дієвим дискусійним майданчиком, де кращі теоретики та практики стратегії й тактики міжнародних зносин та зовнішньої політики мають можливість обговорити оптимальні варіанти місця України у сучасному глобалізованому світі (http://uaforeignaffairs.com/ua/zs/№1-2019/).

остання редакція 16.04.2019
Vega