Панельна дискусія до 70-річчя НАТО

У КНТЕУ 11 квітня 2019 року відбулась Панельна дискусія до 70-річчя Альянсу на тему «НАТО: нові виклики безпеці».

Модератором заходу виступила д.ю.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна. Участь у заході взяли викладачі, студенти, аспіранти та співробітники університету.

Іщенко Наталя Олександрівна, заступник директора Інституту світової політики, під час панельної дискусії порушила питання розширення НАТО, плану дій щодо членства в НАТО, комісії Україна-НАТО та виступила з доповіддю на тему «Македонія-НАТО: причини вступу до Альянсу». Активну участь у дискусіях взяли Л. Лежаніна, голова студентського прес-центру Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, студенти 3 курсу спеціальності «Міжнародне право» та аспіранти КНТЕУ.

Захід відбувся на виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017 р. № 43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», листа МОН України «Щодо виконання Указу Президента України і розпорядження Кабінету Міністрів України» від 22.03.2018 за №1/11-3085, наказу КНТЕУ від 9 січня 2019 р. № 6.

остання редакція 16.04.2019
Vega