Зустріч з актором студії «Мамахохотала» Олегом Маслюком у рамках авторського проекту «Поговоримо про..»

У рамках авторського проекту «Поговоримо про..» від Ради студенського самоврядування ФМТП в КНТЕУ 10 квітня відбулась зустріч з актором студії «Мамахохотала» та випускником факультету економіки, менеджменту та психології КНТЕУ Олегом Маслюком.

Від самого початку та до кінця в аудиторії панувала дружня атмосфера. Діалог був вільним, цікавим, та дуже інформативним.

Студенти були раді побачити вживу та познайомитися з Олегом, адже він, на думку організаторів, є саме тим прикладом, як медійна персона у будь-якій ситуації може залишатися простою людиною.

На завершення зустрічі всі охочі мали змогу зробити фото та особисто поспілкуватися з Олегом.

остання редакція 12.04.2019