ЛекціЯ представника аудиторської компанії PwC «Аудит фінансової звітності»

Кафедра фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та представники аудиторської компанії PwC, яка є лідером світового ринку аудиторських послуг та входить до «Великої четвірки» було організовано відкриту лекцію на тему «Аудит фінансової звітності».

Арміне Казарян (менеджер PwC) та Ольга Максимець (старший спеціаліст напряму рекрутменту та розвитку бренду роботодавця PwC в Україні) в своїх доповідях розглянули специфіку проведення аудиту фінансової звітності в PwC та наводили практичні приклади зі сфери аудиту. Вікторія Андрусік та Роман Козодой розповіли про свій шлях в PwC. В процесі лекції було проведено вікторину, за результатами якої кращі студенти отримали подарунки.

Практикуючі аудитори заохотили студентів долучатись до команди аудиторів PwC.

Щиро дякуємо партнерам та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 12.04.2019