logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представники КНТЕУ відвідали Краківський економічний університет

Загальна інформація

Провідний спеціаліст відділу міжнародних зв’язків, доцент кафедри туризму та рекреації КНТЕУ Кравцов Сергій Станіславович і доцент кафедри міжнародних економічних відносин Кравець Катерина Петрівна протягом 8-12 квітня 2019 року перебували в Краківському економічному університеті в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність».

Метою візиту була участь у програмі заходів міжнародного тижня "Міжкультурні відмінності та комунікаційні виклики", на якому були присутні представники закладів вищої освіти Республіки Корея, Китаю, Перу, В’єтнаму, Сербії, Хорватії, Болгарії, Албанії, Казахстану, Узбекистану та України. Програмою заходу було передбачено презентацію кожного закладу вищої освіти, обговорення напрямів можливого співробітництва, зокрема в рамках програми Еразмус+, участь у майстер-класах щодо формування міжкультурних комунікацій у процесі налагодження міжнародних зв’язків.

Однією з умов участі в програмі міжнародного тижня було викладання англійською мовою для студентів Краківського економічного університету. Кравець К. П. провела лекційні заняття з дисципліни «Міжнародний бізнес» для майбутніх фахівців міжнародної торгівлі, що навчаються на бакалаврських та магістерських програмах. Під час лекцій було розглянуто теоретичні засади та історичні аспекти розвитку міжнародного бізнесу, проаналізовано тенденції розвитку міжнародного бізнесу та оцінено його соціально-економічний вплив, виділено особливості діяльності транснаціональних корпорацій. Особливу увагу було зосереджено на порівняльному аналізі показників розвитку міжнародного бізнесу в Україні та Польщі.

12.04.2019
42265
975
остання редакція 19.08.2019
42265