logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Доцент кафедри міжнародного публічного права взяла участь в Міжнародній науково-практичній конференції "Нові можливості і виклики в праві" (м. Краків)

Загальна інформація

У рамках наукового стажування доцент кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Галай Вікторія Олександрівна протягом 10-12 квітня 2019 року брала участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Нові можливості і виклики в праві" з нагоди 10-річчя студентського правникового радника Краківської академії ім. Анджея Фрича Моджевського (м. Краків, Республіка Польща).

Кандидат юридичних наук, доцент Вікторія Олександрівна Галай стояла у витоків юридичної клінічної освіти України. Під час міжнародної конференції було проведено панельні дискусії: «Нові можливості та виклики права з точки зору юридичних клінік», «Нові можливості та виклики в законодавстві для юридичних клінік у Центральній та Східній Європі», «Майбутня роль студентських юридичних клінік у Центральній та Східній Європі» - під час яких учасниками було здійснено зустрічі з представниками Фонду юридичних клінік Краківської академії ім. Анджея Фрича Моджевського, районної адвокатської ради, районної палати правових радників м. Краків, студентських юридичних клінік Польщі, Асоціації правових клінік Білорусії та України.

Одне з наріжних питань - розвиток міжнародного клінічного руху. Мережа юридичних клінік України завдяки своєму загальнодержавному поширенню, ефективності роботи є прикладом для зарубіжних країн.

12.04.2019
42265
660
остання редакція 15.04.2019
Vega