Костянтин Євтушенко - СЕО "Unit.Holdings", інвестиційний банкір, бізнесмен розповість про інновації в Україні та перспективи для молоді

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій.

Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

Про інновації в Україні та перспективи для молоді поговоримо з  Костянтином Євтушенко - СЕО "Unit.Holdings", інвестиційним банкіром, громадським діячем, бізнесменом, членом експертної групи "Реанімаційний пакет реформ", учасником проекту "Нові Лідери", в рамках якого об‘їхав всю країну в пошуках розробок, ідей та проектів, які здатні змінити світ.

Захід відбудеться 15 травня 2019 року о 13:30 в KNUTE HUB за ініціативи Центру бізнес-тренінгу.

Запрошуємо усіх охочих!

1938