Вітаємо учасників олімпіади з “Правознавства”

В Запоріжжі 11 квітня 2019 року на базі юридичного факультету Запорізького Націогального Університету розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2018/2019 н. р. Цього разу свої знання в різних галузях права демонстрували 119 учасників із 46 вітчизняних закладів вищої освіти. Наш університет на заході представляли четвертокурсники Самсоненко Назар, Кубрак Аліна та Ковальчук Юлія.

В жюрі працювала старший викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ к.ю.н. Запотоцька Олена Василівна!

Учасникам необхідно було продемонструвати свої знання в різних галузях і дати відповіді на 200 запитань. За результатами першого туру 41 учасник пройшов до другого етапу.

За рузультатами олімпіади наша команда посіласа 21 місце, а в індивідуальному турі Самсоненко Назар зайняв 26 місце.

остання редакція 17.04.2019