Пілотний проект дуальної освіти кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ

З метою професіоналізації вищої освіти та формування  професійних компетентностей майбутніх фахівців сфери гостинності до викладання практичних занять з дисципліни «Готельна справа» для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа», спеціалізацією «Готельно-ресторанний менеджмент» були запрошені операційний директор бутік-отелю «11 Mirrors» Ірина Джулай та  менеджер  з організації послуг розміщення “Senator MaidanІрина Рачкінда.

16-17 квітня 2019 року відбулися виїзні заняття для студентів першого курсу, які відповідно до робочої програми вирішували кейси щодо організації обслуговування споживачів, бронювання послуг, взаємодії з TripAdvisor тощо. Форма організації практичних занять безпосередньо у готелях  дозволяє майбутнім фахівцям сфери гостинності оперативно адаптуватися  до професійного середовища, розвивати вміння працювати в колективі та реалізувати свої прагнення у майбутній професії.

Колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ висловлює щиру вдячність партнерам освітніх програм Ірині Джулай та Ірині Рачкінді за високий рівень проведення практичних занять, формування у студентів професійної компетентності та відповідальності.

остання редакція 18.04.2019