Студенти-маркетологи відвідали телеканал «112 - Україна»

Студенти КНТЕУ спеціалізації «Рекламний бізнес» 16 квітня 2019 року відвідали телеканал «112 - Україна».

Цього року канал посів 1 місце серед інформаційних каналів, випередивши навіть національні канали.

Можливість відчути реальну робочу атмосферу телеканалу студентам випала вперше. Їх привітно зустріли, відповіли на всі запитання та поділилися актуальною інформацією щодо маркетингових тенденцій діяльності інформаційних каналів. Звичайно, вразило сучасне професійне технічне оснащення в кожному відділі: контентному, монтажному, звуковому тощо. Навіть у приміщенні, де йде онлайн-трансляція, усі камери та інша техніка діють в автоматизованому режимі.

Вражені студенти були проінформовані про можливість стажування на каналі на різних позиціях, якою вже планують скористатися.

остання редакція 18.04.2019
Vega