Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа"

В Одеській національній академії харчових технологій протягом 16-17 квітня 2019 року відбувався ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Готельно-ресторанна справа".

До складу галузевої конкурсної комісії наказом Міністерства науки і освіти України була залучена к.е.н., доц. кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ Алла Григорівна Охріменко.

Після ретельного рецензування наукових робіт та оприлюднення результатів галузева конкурсна комісія визначила переможців.

Диплом І ступеня отримала студентка кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ Маргарита Попова (науковий керівник – д.е.н., проф. Надія Іванівна Ведмідь).

Також сертифікати учасників конкурсу отримали студентки кафедри готельно-ресторанного бізнесу Анна Білан та Тетяна Жога.

Під час конкурсу студенти продемонстрували високий науковий рівень.

Вітаємо переможців, учасників та наукових керівників робіт! Зичимо подальших успіхів та перемог!

остання редакція 19.04.2019
Vega