Дні гостинності від кафедри туризму та рекреації

За зверненням студента комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради «Академія мистецтв» викладачами кафедри туризму та рекреації 19 квітня було проведено день гостинності.

Майбутнього абітурієнта та його батьків цікавили питання працевлаштування випускників спеціальності «Туризм» в КНТЕУ, місця практики, матеріально-технічна база університету, зміст навчання.

Варто зазначити, що гості університету висловили не просто позитивні враження, а захоплення від КНТЕУ, зокрема його матеріально-технічної бази,  уважного і змістовного спілкування з викладачами кафедри.

остання редакція 22.04.2019
Vega