Викладач кафедри міжнародного публічного права взяла участь у першому в Україні Noosphere Space Summit

Викладач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, к.ю.н. Гурова Анна Михайлівна 17-18 квітня взяла участь у першому в Україні Noosphere Space Summit.

Під час заходу кращі світові експерти космічної галузі обговорили сучасні виклики, які стоять перед дослідниками космосу. Представники приватних аерокосмічних компаній поділились своїми знаннями та досвідом розвитку космічного сектору. Вони дали свої експертні поради щодо того, які практики Україна може використати, щоб наблизитись до країн-лідерів, що зробили New Space одним із головних векторів розвитку.

Анна Михайлівна Гурова є фахівцем з космічного права, у 2018 році розробила сучасну, змістовну програму з дисципліни «Космічне право» та викладає цю дисципліну для студентів спеціальності 293 «Міжнародне право» КНТЕУ. Одними з ключових тем програми дисципліни є міжнародні організації, що забезпечують правовий режим космічної діяльності, міжнародно-правове регулювання ринку космічних технологій та послуг, перспективи правового забезпечення нових викликів у сфері космічної діяльності.

остання редакція 22.04.2019
Vega