Завершальний етап логістичного інтерактивного марафону «ZAMMLER`s LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION»

24 квітня 2019 року відбудеться завершальний етап логістичного інтерактивного марафону «ZAMMLER`s LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION», організованого провідним логістичним провайдером України – ZAMMLER GROUP у генеральному партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом.

Фіналісти Марафону візьмуть участь у квесті, який готує професійна і креативна команда Заммлер. У фінальному забізі марафонівці точно продемонструють вміння слідувати вимогам логістичної концепції just in time!

А ми готові стежити за перебігом змагань і вболівати за учасників!

остання редакція 22.04.2019