Майстер-клас для студентів ФРГТБ від президента Асоціації UCMItaly Паоло Брешиа

Згідно з двосторонньою угодою про партнерство з організації навчання та виробничої практики між Асоціацією UCMItaly і школою італійської кухні «SettimaLuna – In.Formazione» та Київським національним торговельно-економічним університетом 17-19 квітня студенти ФРГТБ взяли участь у серії майстер-класів з кулінарного мистецтва, проведених президентом Асоціації UCMItaly Паоло Брешиа. Натхненні традиціями італійської кухні учасники майстер-класів готували та презентували середземноморські страви.

Набуття фахових компетентностей є передумовою для проходження студентами факультету літньої виробничої практики в готельних та ресторанних комплексах регіону Гаргано в Італії.

остання редакція 23.04.2019
Vega