Презентація Головного управління Національної поліції у м. Києві

15 травня 2019 року об 11:50 в аудиторії Б-201 відбудеться презентація Головного управління Національної поліції у м. Києві щодо:

• умов вступу на службу до Національної поліції України на вакансії слідчих та дільничних офіцерів поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві;
  • соціального захисту поліцейських;
  • етапів конкурсного відбору;
  • умов проходження служби

Цільова аудиторія: студенти заочної форми навчання факультетів міжнародної торгівлі та права, економіки, менеджменту та психології, торгівлі та маркетингу, фінансів та банківської справи студенти денної форми навчання, випуск яких заплановано у червні 2019 року (будь-які факультети) з наявністю вищої освіти освітнього ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра, спеціаліста, магістра тощо та всі бажаючі.

Контактний телефон: 098-015-63-40

E-mail: ilyanalatyshvkz@gmail.com