Відкрита зустріч в форматі workshop з експертом в галузі торгівлі Оксаною Кабацій

26 квітня 2019 року об 11:50 в студентському “KNUTE HUB” вже вдруге відбудеться відкрита зустріч в форматі workshop з експертом в галузі торгівлі Оксаною Кабацій.

Тема зустрічі: ПРОДАВЕЦЬ?..  ЛЮДИНА, ЩО ДАРУЄ ЕМОЦІЮ!

Під час зустрічі з експертом учасники workshop дізнаються професійні секрети процесу взаємодії між продавцем та клієнтом, та як зробити так, щоб кожен новий клієнт ставав постійним амбасадором бренду вашої роздрібної мережі.

Оксана Кабацій – експерт в галузі торгівлі.

Більше 20 років займалась продажами на різних посадах. У 2000 р. почала працювати в компанії  "Агромат" на посаді адміністратора магазину і в 2018 закінчила співпрацю на посаді Директора з продажу. В безпосередньому управлінні знаходилися оптові та роздрібні продажі компанії.

Воркшоп відбудеться у рамках проекту #GlobalMentoryInstitute, що проходить у Київському торгово-економічному університеті за ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігоря Гарбарука.

(!ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ

остання редакція 25.04.2019