Результати розгляду питань порядку денного засідання вченої ради КНТЕУ

Під час засідання вченої ради КНТЕУ, яке відбулося 25 квітня 2019 року, було розглянуто питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення:

Питання порядку денного

Результат розгляду

1.

Присвоєння вченого звання професора: Вдовічену А.А. – професору кафедри менеджменту і туризму ЧТЕІ; Ковалю В.В. – професору кафедри прикладної економіки ОТЕІ; доцента: Лисій С.С. – доценту кафедри торговельного підприємництва та логістики; Сусіденку О.В. – доценту кафедри обліку та оподаткування УТЕІ; Файвішенко Д.С. – доценту кафедри журналістики та реклами.

Рішення прийнято

2.

Результати моніторингу діяльності КНТЕУ за 2018 р. для підтвердження статусу національного закладу вищої освіти.

3.

Результати впровадження та перспективи подальшого розповсюдження бакалаврсь­ких і магістерських програм англійською мовою викладання.

4.

Започаткування підготовки магістрів за новою магістерською програмою у 2019/20 навчальному році.

5.

Затвердження освітніх програм, навчальних планів та внесення змін до діючих робочих навчальних планів.

6.

Затвердження програм та робочих програм навчальних дисциплін.

7.

Затвердження акредитаційних справ.

8.

Удосконалення організаційної структури КНТЕУ (щодо кафедри інформаційних технологій).

9.

Рекомендація до видання навчального посібника.

остання редакція 06.05.2019
Vega