Обмеження щодо зупинки та стоянки автотранспорту на ділянці вул. Кіото між вул. Мілютенка та вул. Маршала Жукова

Шановні студенти та співробітники університету!

У зв’язку з реалізацією проекту «Реконструкція тролейбусної лінії по вулиці Маршала Жукова, Лісовому проспекті, вулиці Мілютенка та вулиці Кіото у Деснянському районі міста Києва» на ділянці вул. Кіото між вул. Мілютенка та вул. Маршала Жукова будуть запроваджені додаткові обмеження щодо зупинки та стоянки автотранспорту з встановленням дорожніх знаків 3.34 «Зупинку заборонено».

Також нагадуємо щодо необхідності неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху України, чемного та уважного ставлення до інших учасників дорожнього руху.

07.05.2019
остання редакція 10.05.2019