Почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. М. Саю

Указом Президента України №188/2019 Про відзначення державними нагородами України "За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм" – почесне звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Київського національного торговельно-економічного університету Саю Валерію Миколайовичу.

Вітаємо з високою нагородою!

10.05.2019
остання редакція 22.05.2019