logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита зустріч із Костянтином Євтушенком: «Інновації в Україні: перспективи для молоді»

Загальна інформація

На запрошення Центру бізнес-тренінгу 15 травня 2019 року університет відвідав Костянтин Євтушенко - СЕО "UNIT.Holdings" - холдингової компанії першого в Україні інноваційного парку UNIT.City, громадський діяч, бізнесмен, член експертної групи «Реанімаційний пакет реформ», учасник проекту «Нові Лідери», у рамках якого об'їхав всю країну в пошуках розробок, ідей та проектів, які здатні змінити світ, понад 13 років в управлінні бізнесом.

Відкрита зустріч зі студентами «Інновації в Україні: перспективи для молоді» відбулась у KNUTE HUB.

Привітала присутніх перший проректор КНТЕУ Наталія Притульська, яка зазначила, що наш університет є осередком студентського креативу та інновацій.

У своєму виступі пан Костянтин приділив увагу успішним історіям стартапів, зокрема додатку AirBnb, який був створений у 2008 році двома друзями 24 років, а сьогодні стартап оцінюється у 32 млрд доларів; говорили про показники інноваційності та країни-лідери у рейтингу інноваційних і ефективних стартапів, зокрема про Україну, яка посідає 35 місце з-поміж 100+ країн у світі, піднявшись на 20 сходинок порівняно з 2014 роком.

Сприяло цьому створення унікальних екопарків, таких як-от Unit.City.

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні. Місце, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу у сфері високих технологій та креативних індустрій.

Тут концентрація компаній, стартапів, студентів, фахівців та дослідницьких лабораторій створює умови для того, щоб бізнеси в межах парку зростали швидше, ніж поза ним.

15.05.2019
42265
1241
остання редакція 20.05.2019
Vega