Завідувач кафедри туризму та рекреації КНТЕУ Ткаченко Т. І. - лауреат міжнародної жіночої премії "EUROPEAN WOMAN EXPERT AWARDS-2019"

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету Ткаченко Тетяна Іванівна нагороджена дипломом лауреата міжнародної жіночої премії EUROPEAN WOMAN EXPERT AWARDS-2019 у номінації «Туристична індустрія».

Урочиста церемонія відбулася 22 травня 2019 року та мала на меті відзначення жінок, що зробили вагомий вклад у розвиток різних сфер та галузей діяльності.

Ініційовано премію Міжнародним жіночим експертно-правовим союзом - міжнародною асоціацією, яка об'єднує зусилля експертів з багатьох держав для допомоги жінкам.

Вітаємо Тетяну Іванівну та бажаємо натхнення й сил для розвитку і вдосконалення туристичної галузі України!

остання редакція 30.05.2019