День Університету

ЕКО ДТЕУ

Яскравий університет!

Яскравий день!

Яскраве свято Дня університету!

ЕкоКНТЕУ провели інтелектуальну гру "Екологічна монополія" зі студентами КНТЕУ, гарно провели час та отримали задоволення!

В ході гри учасники стикалися з реальними проблемами нашої планети, у вигляді природних катаклізмів, екологічних проблем та проблем населення.

Переможцями екологічної монополії є:

1 місце - Бабич Євгенія. Головний редактор ЕкоКлубу КНТЕУ. Випускниця факультету торгівлі та маркетингу.

2 місце - Гільманова Марина. Учасниця ЕкоКлубу КНТЕУ. Студентка IV курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.

3 місце - Пітик Анна. Учасниця ЕкоКлубу КНТЕУ. Лаборант навчально-допоміжного персоналу кафедри фінансового аналізу та аудиту факультету обліку, аудиту та інформаційних систем. Студентка III курсу факультету обліку, аудиту та інформаційних систем.

3 місце також посіли Задорожний Ростислав, студент I курсу факультету міжнародної торгівлі та права. Шарахматов Станіслав, студент I курсу магістратури факультету торгівлі та маркетингу.

ЕкоКНТЕУ вітає переможців інтелектуальної гри та висловлює подяку кожному хто залучався!

26.05.2019
остання редакція 25.09.2019