Челендж #noполіетилен від ЕкоКНТЕУ

ЕКО ДТЕУ

Команда ЕкоКНТЕУ стартувала челендж #noполіетилен .

В чому суть челенджу?Суть челенджу полягає у зменшенні використання поліетилену.

Розпочати можна з щоденних покупок в маркетах, для складання яких ми використовуємо поліетиленові пакети які здійснюють негативний вплив на довкілля.  Для мінімізації цього негативного впливу пропонуємо використання тканевих сумок-шопперів (як на фото) або рюкзаків.

Ви фіксуєте на фото чи відео складання покупок в тканеву сумку чи рюкзак, та робите пост чи сторіс з хештешом #noполіетилен .
Це є важливим шляхом для того, щоби зробити власний дім чистим та екологічним!

26.05.2019
остання редакція 25.09.2019