Фестиваль повітряних куль "Мамо, я вдома" та святковий літо-старт "В обіймах неба"

ЕКО ДТЕУ

25 травня 2019 року стартував фестиваль повітряних куль "Мамо, я вдома" та святковий літо-старт "В обіймах неба". Місцем проведення фестивалю був виставковий центр "КиївЕкспоПлаза".

За організаційної та інформаційної підтримки ЕкоКлубу КНТЕУ у складі голови ЕкоКНТЕУ Кірова Максима та ТРОСу у складі Файвішенко Діани Сергіївни, наставниці ТРОС, а також студентами КНТЕУ у складі Іванової Марії, студентки 2 курсу 8 групи факультету торгівлі та маркетингу, Шаповалової Дар'ї, студентки 2 курсу 10 курсу факультету торгівлі та маркетингу, Макогон Богдана, студента 1 курсу 19 групи факультету торгівлі та маркетингу  було прийнято участь у цьому неперевершеному фестивалі.

Програмою фестивалю були:

1). Свято-відкриття на локації Виставкового центру "КиївЕкспоПлаза";

2). Початок серії майстер-класів для дорослих та дітей (павільйон);

3). Вечірній майстер-клас від пілотів аеростатів (відкритий простір/павільйон, який не проводився через несприятливу погоду)

4). 3D-мапінг шоу (павільйон)

А також додаткові активності:

- Вело-прогулянка великою територією;

- Запальна DJ-підтримка;

- Фуд-корти.

Наша команда дуже вдячна організаторам за феєричний фестиваль, який був проведений в позитивній та запальній атмосфері. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

19.06.2019
остання редакція 25.09.2019