Команди КНТЕУ – фіналісти Студентської Ліги Сміху м. Києва

В університеті ім. Богомольця 29 травня відбулася півфінальна гра Студентської Ліги Сміху м. Києва, у якій брали участь такі команди:

• «37,7» (ФФБС, ФТМ)  та «Трезвый мастер» – тренер Дмитро Сідоров (команда «Любимый город»);
  • «С краешку» (ФРГТБ) та «Пудинг» – тренер Христина Понунаєва («Країна У»);
  • «451 градус» (ФМТП) та «ЛК» – тренер Армен Степанян («Джан»);
  • «Філфак» та «Блогер» – тренер Денис Мурадов.

За результатами гри команди: «37,7», «Пудинг» та «С краешку» отримали максимальний бал (3 бали) та пройшли до наступного етапу. Інші команди змагались у батлі. За результатами якого: «Трезвый мастер», «451 градус» та «Блогер» пройшли до наступного етапу, а дві команди «ЛК» та «Філфак» покинули сезон 2019 року.

Вітаємо наші команди: «37,7» (ФФБС, ФТМ), «С краешку» (ФРГТБ) «451 градус» (ФМТП) та бажаємо їм подальшого успіху!

остання редакція 13.06.2019