Студенти КНТЕУ серед переможців міжнародного конкурсу наукових робіт

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету постійно беруть участь у різноманітних міжнародних і всеукраїнських конкурсів і змагань. Цього разу робота студентки 4 курсу факультету торгівлі та маркетингу Чебан А. М. «Товарознавча оцінка якості морозива з комбінованим складом сировини» (науковий керівник – доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Антюшко Д. П.) була відзначена дипломом ІІІ ступеня на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, що проводився у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. Участь у конкурсі брали студенти з України, Польщі, Литви, Білорусії, Туркменістану, Словаччини. Вітаємо представницю КНТЕУ!

остання редакція 10.06.2019
Vega