logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ректор А. А. Мазаракі зустрівся з викладачами кафедри журналістики та реклами з нагоди професійного свята – Дня журналіста

Загальна інформація

Ректор Анатолій Антонович Мазаракі у передсвятковий день, з нагоди професійного свята – Дня журналіста, зустрівся з викладачами кафедри журналістики та реклами Київського національного торговельно-економічного університету.

У привітанні пан ректор зазначив: «Кафедра журналістики та реклами відзначає річницю створення, як дитина, що лише почала ходити. І для того, щоб це «дитя» зміцніло, воно потребує піклування. Слід надалі розвивати науково-методичне забезпечення дисциплін професійного спрямування, оснащувати лабораторію реклами, розвивати зв’язки з організаціями, що працюють у медійній сфері, а до освітнього процесу й далі залучати практиків. Сподіваємось, що кафедру журналістики та реклами очікує світле майбутнє, високі досягнення та звершення».

Бажаємо викладачам, випускникам та колегам кафедри журналістики та реклами творчої наснаги для втілення всіх задумів, планів і мрій, сили духу, натхнення, щастя, удачі, міцного здоров’я!

День журналіста заснований Указом Президента України від 25 травня 1994 № 251/94

05.06.2019
42265
714
остання редакція 10.06.2019
Vega