Київський національний торговельно-економічний університет у ТОП-3 серед найбажаніших вступниками ЗВО!

За інформацією Міністерства освіти і науки України (МОН) 65 414 вступників цього року складатимуть «ЗНО в магістратуру» – усі вони зареєструвалися на єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови. З них 16 277 осіб також зареєструвалися на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та правничих компетентностей. Такі дані за підсумками реєстрації, що завершилася 3 червня 2019 року, надає Український центр оцінювання якості освіти.

Вступники реєструвалися в одному з тих вишів, куди планують вступати. Загалом реєстрацію проводили 284 заклади вищої освіти. 1873 заяви вступників надійшли з бажанням проходити тестування у Київському національному торговельно-економічному університеті, що є третім показником за чисельністю серед усіх закладів вищої освіти України!

Тож чекаємо на Вступі-2019!

Доєднайся до родини КНТЕУ!

остання редакція 10.06.2019
Vega