Професор КНТЕУ Костюченко В. М. на 42-му щорічному конгресі Європейської асоціації бухгалтерів у місті Пафос (о. Кіпр)

Професор кафедри обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ), д.е.н. Костюченко В. М.  представила Україну на 42-му щорічному конгресі Європейської асоціації бухгалтерів, який відбувся 29-31 травня 2019 року в місті Пафос (о. Кіпр).

Організатором заходу виступив Кіпрський університет. У конгресі брали участь більше 1100 делегатів з 52 країн: 68% з Європи, 13% з Азії, 11% з Північної Америки, 7% з Австралії / Нової Зеландії та 1 % з інших регіонів світу. Більшість делегатів приїхали з Великобританії (13,5%), Німеччини (12,2%), США (8,5%), Австралії (5,9%) і Франції (5,7%).

Під час конгресу було проведено 2 семінари Радою з МСБО, 9 симпозіумів, 13 секцій, зокрема: з аудиту; облікової освіти; фінансового аналізу; фінансового звітування; історії бухгалтерського обліку; управлінського обліку; оподаткування; обліку та інформаційних систем та ін.

Костюченко В. М. брала активну участь у семінарах з МСФЗ та симпозіумах конгресу. На симпозіумі «Блокчейн і майбутнє  бухгалтерського обліку» в обговоренні вона представила результати дослідження щодо визнання віртуальної валюти як нового виду активів. За результатами конгресу, його учасники отримали сертифікати.

остання редакція 10.06.2019
Vega