Представники КНТЕУ взяли участь у презентації концепції національного освітнього проекту «Цифрова школа»

Кафедра журналістики та реклами Київського національного торговельно-економічного університету 6 червня 2019 року взяла учать в інформаційній підтримці, фотозвіті, прямій трансляції на каналі "Укрінформ" презентації концепції національного освітнього проекту «Цифрова школа», організатором якої виступила Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки «SPACETIME».

Представники підтримали дискусію з перспектив та напрямів діджиталізації освіти.

Модератори заходу: Олександр Кендюхов – президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки «SPACETIME», доктор економічних наук, професор; Валерій Биков – директор Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, академік НАПНУ; Олексій Толкачов – президент Благодійного фонду «Омріяна Україна».

Мова йшла про безпрецедентний проект школи майбутнього - створення державної єдиної цифрової школи, де може навчатися будь-яка дитина в будь-якій частині світу за будь-який час. Цифрова школа це багатофункціональний освітній інформаційний цифровий сервіс, саме завдяки цьому проекту Україна вже за рік може стати однією з передових країн в аспекті діджиталізації освіти.

Наприкінці презентації автор проекту Олександр Кендюхов привітав усіх запрошених з професійнім святом - Днем журналістики, побажав натхнення, успіхів та творчої наснаги, особливо молодим та перспективним студентам-журналістам КНТЕУ!

Супровідник: к.е.н., Файвішенко Діана Сергіївна.

остання редакція 10.06.2019
Vega