11–12 червня 2019 року у Києві відбудеться Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні», організована Міністерством освіти і науки України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Київським національним торговельно-економічним університетом за підтримки Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, Національного Еразмус+ офісу в Україні та Британської Ради в Україні.

Конференція проходитиме на базі Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ, вул. Кіото 19).

Під час конференції будуть обговорюватись пріоритети національної освітньої політики у сфері забезпечення якості вищої освіти, кращі практики щодо забезпечення якості вищої освіти, використання можливостей інтернаціоналізації, вивчення та запровадження англійської мови у вищій освіті, проблеми розбудови та розвитку систем зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

На конференцію зареєструвалося понад 600 учасників з майже 200 закладів вищої освіти та освітніх організацій різних країн.

Детальніше – у Програмі конференції

остання редакція 11.06.2019