День народження з "Rest.Art.Kitchen"!

У  кафе-пекарні "Rest.Art.Kitchen" 17  червня 2019 року відбувся  святковий захід - 10-й День народження Владислава- Ідеальне свято у вигляді навчального майстер-класу.

Разом з запрошеними друзями, іменинник брав участь у майстер-класі з приготування Чікен-бургерів  та трюфелів у різних варіаціях. Ось такий насичений і цікавий День народження в "Rest.Art.Kitchen"! Дітям сподобалося захоплююче дійство, пізнавально, смачно та весело!

Ще раз вітаємо Влада та бажаємо йому втілення всіх мрій!

Якщо теж хочеш такий День народження, скоріш пиши нам, а далі справа за нами!

Святкуй із "Rest.Art.Kitchen"!

остання редакція 19.06.2019