Викладач КНТЕУ взяв участь у Днях французької мови для фахівців освітньої сфери в Україні

Викладач французької мови Центру європейської освіти Київського національного торговельно-економічного університету Тетяна Романченко взяла участь у Днях французької мови для фахівців освітньої сфери в Україні, які відбулися 13-15 червня 2019 року в м. Києві за підтримки Французького інституту та Посольства Франції в Україні.

У рамках програми заходів Днів французької мови для фахівців освітньої сфери представники з Молдови, Польщі, Румунії, Литви, Латвії, Франції та України обговорювали питання, пов’язані з практикою викладання французької мови та франкомовності в Україні. На відкритті заходу виступила з промовою посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, зауваживши, що Посольство Франції буде і в подальшому підтримувати викладання французької мови в Україні.

15.06.2019
остання редакція 20.06.2019