Фінішуємо і стартуємо: кваліфікаційні екзамени здобувачів вищої освіти на кафедрі менеджменту ОС «Бакалавр»

Сучасне суспільство пред’являє до сучасного фахівця надзвичайно високі вимоги щодо рівня компетентності. Бізнесу та роботодавцям необхідні кваліфіковані, креативні та талановиті працівники, здатні до безперервного професійного розвитку та впровадження інноваційних ідей. Луций Сенека справедливо зазначив, що все своє життя людина повинна вчитися, як саме треба жити. А кожен день буде приносити нам нові випробування…

18-19 червня 2019 року відбулися кваліфікаційні екзамени у 4-х випускних групах для студентів спеціальності «Менеджмент» спеціалізацій «Менеджмент організацій торгівлі», «Менеджмент персоналу», «Менеджмент митної справи» та «Логістика».

До складу екзаменаційних комісій увійшли: професори В. М. Жуковська і І. В. Федулова, доценти А. М. Безус, Ю. В.  Білявська, К. С. Кандагура, І. П. Миколайчук, Ю. В. Силкіна; професор кафедри товарознавства та митної справи Т. А. Караваєв і доцент кафедри товарознавства та митної справи Н. В. Калуга; доцент кафедри торговельного підприємництва та логістики Л. В. Кочубей і старший викладач кафедри торговельного підприємництва та логістики – Т. М. Григоренко; доцент кафедри психології О. В. Скуловатова.

Традиційно головами екзаменаційних комісій є представники стратегічних партнерів освітніх програм університету. Цьогоріч це були: директор транспортно-експедиційної компанії ПП «Карго Суппорт» Ю. О. Кравченко; комерційний директор ТОВ «Торговий дім «Ріва-Сервіс» В. В. Рибак; директор з персоналу ТОВ «Галерея-Алекс» О. В. Папенкова; головний державний інспектор Департаменту адміністрування митних платежів Державної фіскальної служби України В. С. Трофімов.

Комплексність підсумкових випробувань дозволила оцінити високий рівень знань, сформованість умінь та навичок наших бакалаврів із менеджменту.

Зовсім скоро їх чекають нові цікаві зустрічі, майстер-класи, тренінги, ділові ігри, виїзні заняття, які дозволять не тільки зануритися в майбутню професію, а стати дійсно успішною людиною після закінчення наших освітніх магістерських програм «Управління бізнесом», «Менеджмент персоналу» та «Торговельний менеджмент».

До зустрічі вже у новому навчальному році!

19.06.2019
остання редакція 24.06.2019