Лист-подяка від Київської торгово-промислової палати

На ім'я ректора Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист від Київської торгово-промислової палати за підписом президента КТПП Миколи Васильовича Засульського.

У листі висловлюється глибока повага за роки плідної співпраці. Щороку партнерські стосунки зміцнюються, отримують нові фахові риси та вдосконалюються. Завдяки особистому внеску ректора А. Мазаракі став можливий такий високий рівень кооперації та розвитку діалогу, - зазначається в листі.

Президент Київської торгово-промислової палати також висловлює зацікавленість у подальшому розвитку взаємовигідних стосунків та підтверджує свою готовність до розвитку подальшого плідного співробітництва.

Висловлюємо вдячність нашим партнерам.

09.08.2019
остання редакція 19.08.2019