Кафедра світової економіки
Кафедра світової економіки

Анонси подій кафедри

світової економіки

10 – 11 жовтня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права».

Адреса: м. Київ, вул. Кіото, 21, Київський національний торговельно-економічний університет (корпус Д, ауд. 221). Проїзд метро до станції «Лісова».

Заїзд учасників та реєстрація10 жовтня з 09:00 до 10:00.

Початок конференції10 жовтня о 10:00.

Мови конференції: українська та англійська. Матеріали конференції подаються виключно англійською мовою.

Кожній публікації буде присвоєно DOI. За результатами конференції планується видання збірника матеріалів конференції, який буде направлено для індексації у міжнародній наукометричній базі даних Web of Science.

Дискусійні платформи конференції:

1. Розвиток бізнесу в умовах геополітичних та геоекономічних зрушень.
  2. Правові проблеми розвитку приватного права.
  3. Європейський вектор розвитку публічного права.
  4. Мовні компетенції фахівця в умовах глобалізації.

Заявки та матеріали конференції необхідно надіслати до 20 серпня 2019 р. на електронну пошту: fmtp.konf@gmail.com.

Строк подачі матеріалів конференції подовжено до 5 вересня 2019 року.

05.09.2019
остання редакція 04.06.2020