Екскурсія студентів ФФБС до АКБ «Індустріалбанк»

Студенти 4 групи 1 курсу ФФБС 11 вересня 2019 року відвідали головний офіс АКБ «Індустріалбанк» під керівництвом асистента кафедри  банківської справи Белянко Л. Л.

Керівник апарату голови правління Гдичинський В. Б. привітав студентів та розповів їм про історію започаткування банку, його організаційну структуру й основні напрями діяльності. Заступник начальника центру управління з продажів банківських продуктів Шепель Л.В. пояснила студентам особливості послуг, які надає банк підприємствам, підприємцям та населенню. Керівник центрального регіонального відділення у м. Києві Тимошенко К.В. підкреслив важливість навчання банкінгу в сучасних умовах формування фінансової системи країни та ознайомив групу з основними функціями фронт- та бек-офісів банку.

Студенти були активними та вступили в дискусію щодо проблем кредитування, насамперед, стосовно виникнення проблемної заборгованості в банку, важливості оцінки заставного майна та необхідності формування резервів на відшкодування втрат за кредитними операціями.

11.09.2019
остання редакція 25.09.2019