З Новим 2020 Роком

ЕКО ДТЕУ

Команда Екологічного клубу КНТЕУ поспішає вас привітати з Новим 2020 Роком!
2019 рік минув дуже корисно, бурхливо та продуктивно! Нові обличчя, контакти, заходи!
Наша команда та студенти нашого університету відвідали цікавіші майстер-класи на різноманітні екологічні теми від "Academy D.TEK", відвідали фестиваль повітряних куль "Мамо, я вдома", приймали участь у всесвітньому дні прибирання від, та всеукраїнському молодіжному форумі "Let's Do It,Ukraine!", саджали дерева разом з "KPMG Ukraine" на території нашого улюбленого КНТЕУ, допомагали ГО "Жива планета" в організації та проведенні "World Ecolable Day", провели зустріч Еко Клубу та Дипломатичної плаформи зі студентами, відвідали Навчально-виховний комплекс №39 Деснянського району міста Києва, брали участь у круглих столах від наукового товариства, відвідали Чорнобильську зону відчуження,запустили важливий для кожного челендж "#noполіетилен", та неоднократно проводили зустрічі щодо обговорення планів на новий, 2020 рік.

Новий рік Еко КНТЕУ обіцяє доповнити різноманітними заходами в холі А-корпусу, а саме презентаціями, відео та акціями на екологічну тему. Можливо буде щось масштабне, але для цього ми будемо зберегати інтригу для максимальної зацікавленості!

А вам бажаємо, нескінченного як Світовий океан щастя, щоб кожень день у новому році дарував усмішку та добро! Нехай новий рік буде сповнений тільки яскравими фарбами, а кожен крок та рішення супроводжуються успіхом! Також попереджуємо, що не треба втрачати віру в чудо! Бережіть себе та власну мрію!

Ваш улюблений Еко КНТЕУ!

остання редакція 24.12.2019