Представники КНТЕУ на міжнародному освітньому форумі "Facing the Future"

Доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування Орлова Наталія Сергіївна та студентка 4-го курсу факультету економіки, менеджменту та психології спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Бойко Людмила Володимирівна 15 вересня 2019 року взяли участь у міжнародному освітньому форумі "Facing the Future". Серед учасників форуму були відомі фахівці з економіки, політики, психології та бізнесу, які шукали відповідь на питання: «Яке майбутнє чекає на світовий бізнес та суспільство?».

Спеціальними гостями форуму стали: Крістофер Корді – футуролог, засновник та генеральний директор "Futuratinow" та "The Sustainable Luxury Forum"; Джитендер Сехдев – експерт з питань ведення бізнесу, брендингу та культурних трансформацій, автор книжки «Принцип Кім Кардаш’ян», колумніст "Financial Times", "Guardian", "The Economist"; Ювал Ной Харарі – історик та мислитель нашого часу, автор бестселерів «Homo Deus», «21 урок для 21 століття» та «Sapiens».

Отримана на форумі інформація дозволить додатково акцентувати увагу науково-дослідницької діяльності кафедри публічного управління та адміністрування на сучасних тенденціях співвідношення суспільства, бізнесу та органів державної влади.

15.09.2019
остання редакція 25.09.2019