Екскурсія студентів ФФБС до «Райффайзен Банк Аваль»

Студенти 1 курсу освітнього ступеня «бакалавр» факультетів фінансів та банківської справи спеціалізації «Банківська справа» 13 вересня відвідали Шевченківське відділення №1 «Райффайзен Банка Аваль». Зустріч провели HR-менеджер Катерина Гвоздьова та її колеги. Фахівці сектору самообслуговування презентували студентам сучасні банківські технології, на зразок Raiffeisen Pay, мобільного та інтернет банкінгу, сектором самообслуговування, а також ознайомили з новітніми цифровими додатками та пристроями проведення банківського обслуговування клієнтів.

Працівники HR-підрозділу банку виступили з мотиваційною презентацією кар’єрних можливостей у банку. Наприкінці студенти отримали приємні подарунки від банку.

Кафедра банківської справи щиро вдячна нашому партнеру «Райффайзен Банк Аваль» за чудову та змістовну екскурсію.

остання редакція 25.09.2019