logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Знайомство студентів 1-го курсу зі SMART-бібліотекою КНТЕУ

Загальна інформація

Сьогоденний КНТЕУ є флагманом інновацій в освіті. Він завжди пропонує нові технології та впроваджує їх в освітній процес. Саме з цією метою 3-го вересня 2019 року першокурсники 12 групи ФЕМП спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Торговельний менеджмент» разом із наставником – доцентом кафедри менеджменту Юлією Білявською здійснили екскурсію оновленою SMART-бібліотекою КНТЕУ.

Студенти змогли ознайомитися з інноваційними SMART-технологіями, інтерактивною дошкою, VR-окулярами для дослідження віртуальної реальності та digital-трансформацією в реальному часі, що дозволяють використовувати технології BYOD, без яких неможливо уявити сучасний менеджмент.

Відвідувачі із надзвичайним задоволенням сприйняли інформацію про можливість проведення занять вже з перших днів у коворкінгу «KNUTE HUB», де є усе необхідне для комфортної роботи, неформального спілкування, а також відпочинку. Візит до бібліотеки дозволив переконатися, що технології майбутнього в нашому унівіерситеті – це наша повсякденність та гарантія успішності.

Студенти та викладачі кафедри менеджменту висловлюють щиру вдячність керівництву університету за надані можливості відчувати себе інноваційними та мобільними в освітньому процесі, що є надзвичайно важливо в умовах діджиталізації!

03.09.2019
43220
235
остання редакція 25.09.2019
43220