logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ на Дні кар’єри – 2019 у м. Ірпінь

Загальна інформація


Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у Дні кар’єри – 2019 для учнівської молоді випускних класів, їх батьків та вчителів, який був організований Ірпінським міським центром зайнятості 24 вересня 2019 року та відбувся в приміщенні конференц-холу. Презентували КНТЕУ:

  • Ярошенко Людмила Вячеславівна, директор Центру профорієнтаційної роботи;
  • Цибровський Артем Ігорович, заступник директора Центру профорієнтаційної роботи;
  • Терещенко Ярослава Юріївна, спеціаліст І категорії Центру профорієнтаційної роботи;
  • Кравченко Дмитро, студент 1 курсу ФОАІС, сектор профорієнтаційної роботи РСС.

Гості Дня кар’єри мали змогу отримати індивідуальні консультації з профорієнтації в консультаційних пунктах служби зайнятості.

Представники КНТЕУ ознайомили всіх охочих із переліком спеціальностей, перевагами навчання, яскравим студентським життям, можливістю профорієнтаційної підтримки в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності. Крім того, запросили завітати до КНТЕУ 28 вересня 2019 року на перший у цьому навчальному році «День відкритих дверей».

Вкотре університет відзначено подякою за активну участь у профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді випускних класів.

Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері. Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху у виборі якісної вищої освіти.

Чекаємо на Вступі-2020!

24.09.2019
42265
463
остання редакція 25.09.2019
Vega