Майстер-клас «Особливості співпраці Україна – ЄС в рамках виконання міжнародних проєктів з партнерства та співробітництва»

На запрошення кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Людмила Олександрівна Головко, к.ю.н., доцент, лідер модуля «Екологічна політика та право ЄС» програми ЕРАЗМУС+ з напряму Жана Моне, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України 3 жовтня 2019 року провела майстер-клас «Особливості співпраці Україна – ЄС в рамках виконання міжнародних проєктів з партнерства та співробітництва».

Модераторами заходу виступили д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Людмила Миколаївна та к.ю.н., доцент, доцент кафедри міжнародного публічного права Галай Вікторія Олександрівна. У заході взяли участь студенти, аспіранти та молоді вчені КНТЕУ.

остання редакція 03.10.2019
Vega