Зустріч студентів ФРГТБ із менеджерами п’ятизіркового готелю «Опера»

У рамках декади туризму для студентів факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу 1 жовтня 2019 року було проведено зустріч із менеджерами п’ятизіркового готелю «Опера», а саме менеджером з персоналу Оленою Бойко та менеджером F&B Сергієм Ларіоновим.

Спікери ознайомили студентів з вимогами до професійних компетентостей персоналу, міжнародними стандартами обслуговування гостей, інноваційними технологіями департаменту F&B.

Актуальною для студентів була інформація про діяльність асоціації "The Leading Hotels of the World", куди входять провідні готелі світу, зокрема готель «Опера».

Студенти були активними в професійній дискусії з представниками готельного бізнесу.

Колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу висловлює щиру вдячність Олені Бойко та Сергію Ларіонову за цікаву зустріч та мотивацію студентів до професійного зростання у сфері гостинності!

остання редакція 04.10.2019
Vega