Лекція «Цифровізація банківської діяльності»

Відбулась лекція голови наглядової ради АТ «АльтБанк», засновника компанії "AVIGO Consulting" Горбачова Віктора Михайловича  3 жовтня 2019 року на тему «Цифровізація банківської діяльності».

Лекція проводилась з ініціативи кафедри банківської справи для студентів 4 курсу факультету фінансів та банківської справи в рамках вивчення дисциплін «Інформаційні системи та технології в банку» та «Інформаційні системи та технології у фінансових установах».

Віктор Михайлович має багаторічний досвід роботи на керівних посадах у банківській сфері, тому йому було чим поділитись зі студентством.

Основна теза лекції «The DIGITAL INVASION. Льодовий період для банківських динозаврів» відображала її основний зміст, що полягав у висвітленні відмінностей між цифровим та традиційним банкінгом.

Лектор визначив основні фактори, що вплинули на впровадження цифрових технологій у фінансовій сфері, розповів про роботу ботів та «полювання» за клієнтами, визначення портрету клієнта та його потреб. На прикладі Мonobank та AltBank він розглянув особливості нормативно-правового регулювання цифрового банкінгу та перспектив його запровадження в Україні.

Проведення лекції в хабі КНТЕУ викликало неабиякий інтерес не тільки у студентів ФФБС, для яких заняття проводилось за розкладом, а й у випадково присутніх саме тоді у хабі студентів інших факультетів.

На лекції були присутні викладачі кафедри банківської справи – доцент Гербич Л.А. та ст. викладач Нетребчук Л.О.

остання редакція 08.10.2019
Vega